brilianty-sperky.cz

Zlatý přívěsek VÍRA, NADĚJE, LÁSKA 14 mm

Hodně oblíbený výrobek Zlatý přívěsek VÍRA, NADĚJE, LÁSKA značky Bealio máte možnost koupit aktuálně na našich stránkách výhodně. Nyní pořídíte od 2 499 Kč.
Zlatý přívěsek VÍRA
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
2 499
Popis produktu

Elegantní zlatý přívěsek, udělejte si radost krásným šperkem a připomínejte sobě i druhém recept na prožívání krásný dnů

Ideální dárek pro všechny věřící, zejména při důležitých událostech, jako je křest, první svaté přijímání či biřmování. Také je to dobrý dárek pro člověka, který prožívá jakoukoliv tíseň, bolest nebo strach.

Kříž – je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení – označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem… Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Ostatní parametry: Výška přívěsku 18,5 mm. Výška vzoru 14 mm. Šířka vzoru 8 mm. Materiál Zlato ŽLUTÉ 585/1000. Materiál Zlato 585/1000 (14K). Povrch Lesklý. Povrch Broušený. Povrch Žluté zlato. Osazení Bez kamene. Motiv Kříž. Motiv Náboženské. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy