brilianty-sperky.cz

Zlatý přívěsek SRDCE 9 mm

Tento levný kousek Zlatý přívěsek SRDCE 9 od kvalitní společnosti Bealio máte možnost pořídit právě teď výhodně. V akci za cenu 799 Kč.
Zlatý přívěsek SRDCE 9 mm
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
799
Popis produktu

Elegantní zlatý přívěsek, jehož nekonečná podmanivost vás i vaše okolí bude uchvacovat při každém pohledu. Jediný pohled na vás od teď nestačí.

Ideální dárek pro všechny věřící, zejména při důležitých událostech, jako je křest, první svaté přijímání či biřmování. Také je to dobrý dárek pro člověka, který prožívá jakoukoliv tíseň, bolest nebo strach.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku..

Ostatní parametry: Výška přívěsku 13 mm. Výška vzoru 9 mm. Šířka vzoru 8 mm. Materiál Zlato ŽLUTÉ 585/1000. Materiál Zlato 585/1000 (14K). Povrch Lesklý. Povrch Broušený. Povrch Žluté zlato. Osazení Bez kamene. Motiv Srdce. Motiv Náboženské. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy