Zlatý přívěsek KŘÍŽ 23 mm

Vysoce kvalitní produkt Zlatý přívěsek KŘÍŽ 23 od výrobce s dlouholetou historií Bealio jednoduše můžete sehnat v naší nabídce za akční cenu. Cena od 1 690 Kč.
Zlatý přívěsek KŘÍŽ 23 mm
Značka: Bealio
1 690 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Elegantní zlatý přívěsek, jehož nekonečná podmanivost vás i vaše okolí bude uchvacovat při každém pohledu. Jediný pohled na vás od teď nestačí.

Ideální dárek pro všechny věřící, zejména při důležitých událostech, jako je křest, první svaté přijímání či biřmování. Také je to dobrý dárek pro člověka, který prožívá jakoukoliv tíseň, bolest nebo strach.

Kříž – je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení – označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem… Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

Ostatní parametry: Výška přívěsku 28 mm. Výška vzoru 23 mm. Šířka vzoru 13 mm. Materiál Zlato ŽLUTÉ 585/1000. Materiál Zlato 585/1000 (14K). Povrch Lesklý. Povrch Broušený. Povrch Žluté zlato. Osazení Bez kamene. Motiv Kříž. Motiv Náboženské. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy