brilianty-sperky.cz

Zlatý přívěsek KŘÍŽ 22 mm

Tento nejprodávanější kousek Zlatý přívěsek KŘÍŽ 22 od kvalitního výrobce Bealio jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě za nejnižší cenu! Stojí teď u nás 1 299 Kč.
Zlatý přívěsek KŘÍŽ 22 mm
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
1 299
Popis produktu

Elegantní zlatý přívěsek, jehož nekonečná podmanivost vás i vaše okolí bude uchvacovat při každém pohledu. Jediný pohled na vás od teď nestačí.

Ideální dárek pro všechny věřící, zejména při důležitých událostech, jako je křest, první svaté přijímání či biřmování. Také je to dobrý dárek pro člověka, který prožívá jakoukoliv tíseň, bolest nebo strach.

Kříž – je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení – označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem… Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

Ostatní parametry: Výška přívěsku 27 mm. Výška vzoru 22 mm. Šířka vzoru 12,5 mm. Materiál Zlato BÍLÉ 585/1000. Materiál Zlato 585/1000 (14K). Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Motiv Kříž. Motiv Náboženské. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy