Zlatý dámský přívěsek DF 4501 písmeno V, růžové zlato, s brilianty

Placička z nové kolekce personalizovaných šperků se hodí ke každodennímu nošení, vrstvěte ho s dalšími přívěsky písmen a... více informací »
Zlatý dámský přívěsek DF
Značka: Danfil
6 890 Kč
Ověřit dostupnost
Placička z nové kolekce personalizovaných šperků se hodí ke každodennímu nošení, vrstvěte ho s dalšími přívěsky písmen a...

Placička z nové kolekce personalizovaných šperků se hodí ke každodennímu nošení, vrstvěte ho s dalšími přívěsky písmen a destiček nebo ho nechte vyniknout samotný. Přívěsek vyrobený z 14 karátového růžového zlata s písmenem vysázeným z třpytivých diamantů kulatého brusu o celkové váze 0,042 ct nechá vyniknout vaší výjimečnost. Šlupna (očko) přívěsku je menší a proto je nutné nechat řetízek navléknout šperkařem. V případě, že si řetízek zakoupíte u nás, přívěsek navlékneme automaticky.

Další parametry: Materiál zlato. Barva kovu Růžové zlato. Určení pro ženy. Druh kamene diamant. Hmotnost šperku 1.50. Kolekce Personalizované šperky. Počet karátů celkem 0.042 ct. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Tento akční výrobek Zlatý dámský přívěsek DF 4501 písmeno V, od kvalitního výrobce Danfil lze koupit nyní levně! Aktuálně za super cenu 6 890 Kč.