Stříbrný řetízek VENEZIA lesklý ROSE Délka řetízku: 42 cm

Jemný řetízek pro dívky a ženy. Velice hezký řetízek, který se překrásně leskne a je skvělým doplňkem pro všechny... více informací »
Stříbrný řetízek VENEZIA lesklý ROSE Délka řetízku: 42 cm
Značka: Bealio
650 Kč
Ověřit dostupnost
Jemný řetízek pro dívky a ženy. Velice hezký řetízek, který se překrásně leskne a je skvělým doplňkem pro všechny...

Jemný řetízek pro dívky a ženy. Velice hezký řetízek, který se překrásně leskne a je skvělým doplňkem pro všechny přívěsky nebo ho můžete nosit i jen tak samotný pro radost.

Zlacení Rose – podstata šperku je stříbro v kvalitě 925/1000, zlatou barvu zajišťuje povrchová úprava, která se provádí galvanickým zlacením. Ať se jedná o zlatou barvu Rose (růžové zlato) či Yellow (žluté zlato), tak barva odpovídá klasickým odstínům zlata, které běžně můžete zakoupit. Skvělou zprávou tak je, že zlacené a zlaté šperky můžete navzájem kombinovat, stejně jako můžete kombinovat rhodiované se šperky z bílého zlata. Výhodou zlaceného šperku oproti zlatému je beze sporu nižší cena. Nevýhodou by mohla být možnost opotřebení, zvláště při nešetrném zacházení.

Ostatní parametry: Délka řetízku 42 cm. Šířka 1,2 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Lesklý. Povrch Zlacení Rose. Osazení Bez kamene. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. . . .
Tento kvalitní produkt jde sehnat snadno u nás v populární rubrice řetízky. Nyní získáte ještě další produkty z této známé kategorie na pár kliknutí! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete další kvalitní kousky od značky Bealio. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Značka Bealio dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní zboží..

Super produkt Stříbrný řetízek VENEZIA lesklý ROSE Délka řetízku: 42 od našeho výrobce Bealio jednoduše můžete sehnat tady nyní opravdu výhodně. V akci od 650 Kč.