Stříbrný řetízek VENEZIA lesklý Délka řetízku: 42 cm

Jemný řetízek pro dívky a ženy. Velice hezký řetízek, který se překrásně leskne a je skvělým doplňkem pro všechny... více informací »
Stříbrný řetízek VENEZIA lesklý Délka řetízku: 42 cm
Značka: Bealio
719 Kč
Ověřit dostupnost
Jemný řetízek pro dívky a ženy. Velice hezký řetízek, který se překrásně leskne a je skvělým doplňkem pro všechny...

Jemný řetízek pro dívky a ženy. Velice hezký řetízek, který se překrásně leskne a je skvělým doplňkem pro všechny přívěsky nebo ho můžete nosit i jen tak samotný pro radost.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 42 cm. Šířka 1 mm. Váha od 2,5 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. . . Tento diskontní výrobek Stříbrný řetízek VENEZIA lesklý Délka řetízku: máte možnost pořídit v pohodě tu v populární sekci šperky! Najděte si kvalitní zboží z této oblíbené rubriky v akci.

Velmi oblíbený produkt Stříbrný řetízek VENEZIA lesklý od našeho výrobce Bealio je k sehnání momentálně za parádní cenu! Teď v akci 719 Kč.