Stříbrný řetízek STRUNKA HLADKÁ osmihran Délka řetízku: 40 cm

Tento akční výrobek Stříbrný řetízek STRUNKA HLADKÁ osmihran Délka řetízku: 40 od společnosti se zárukou kvality Bealio jde sehnat zrovna za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte za 729 Kč.
Stříbrný řetízek STRUNKA HLADKÁ osmihran Délka řetízku: 40 cm
Značka: Bealio
729 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Elegantní řetízek pro dívky a ženy. Vhodný ke každému přívěsku nebo i k samostatnému nošení. Můžete se těšit z osmihranného vybroušení, které dodává strunce jedinečný lesk.

Strunky jsou velmi oblíbené elegantní přívěskové řetízky. Vynikají lesklem a jemným čistým rovnoměrným vzhledem. Abyste se z tohoto řetízku mohli dlouhodobě radovat, je třeba dobrá péče. Když se zapotíte, stačí řetízek otřít, dále kvůli křehkosti nedoporučujeme s nim spát.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 55 cm. Šířka 1 mm. Váha 2,81 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. . . .