Stříbrný řetízek STRUNKA flexibilní Délka řetízku: 42 cm

Elegantní řetízek pro dívky a ženy. Tato strunka vyniká svou flexibilitou. Opatrnost je vždy na místě - jako u každého šperku,... více informací »
Stříbrný řetízek STRUNKA flexibilní Délka řetízku: 42 cm
Značka: Bealio
1 170 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní řetízek pro dívky a ženy. Tato strunka vyniká svou flexibilitou. Opatrnost je vždy na místě - jako u každého šperku,...

Elegantní řetízek pro dívky a ženy. Tato strunka vyniká svou flexibilitou. Opatrnost je vždy na místě – jako u každého šperku, zde se však snoubí elegance s bezpečným nošením. Vhodný ke každému přívěsku nebo i k samostatnému nošení

Strunky jsou velmi oblíbené elegantní přívěskové řetízky. Vynikají lesklem a jemným čistým rovnoměrným vzhledem. Abyste se z tohoto řetízku mohli dlouhodobě radovat, je třeba dobrá péče. Když se zapotíte, stačí řetízek otřít, dále kvůli křehkosti nedoporučujeme s nim spát.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 42 cm. Šířka 1,5 mm. Váha 3,52 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. . . . Neodolatelný produkt Stříbrný řetízek STRUNKA flexibilní Délka řetízku: 42 cm jde sehnat zrovna tady na webu v rubrice šperky. Vyhledejte si parádní produkty ze zmíněné sekce za nejlepší ceny! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od výrobce Bealio. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Ve slevě produkt Stříbrný řetízek STRUNKA flexibilní Délka řetízku: 42 od značky s dobrým jménem Bealio pohodlně získáte tady a teď napořád výhodně. Za bezkonkureční cenu 1 170 Kč.