Stříbrný řetízek STRUNKA broušený osmihran Délka řetízku: 42 cm

Elegantní řetízek pro dívky a ženy. Nádherná osmihranná strunka s pravidelným diamantovým brusem. Vhodný ke každému... více informací »
Stříbrný řetízek STRUNKA broušený osmihran Délka řetízku: 42 cm
Značka: Bealio
590 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní řetízek pro dívky a ženy. Nádherná osmihranná strunka s pravidelným diamantovým brusem. Vhodný ke každému...

Elegantní řetízek pro dívky a ženy. Nádherná osmihranná strunka s pravidelným diamantovým brusem. Vhodný ke každému přívěsku nebo i k samostatnému nošení

Strunky jsou velmi oblíbené elegantní přívěskové řetízky. Vynikají lesklem a jemným čistým rovnoměrným vzhledem. Abyste se z tohoto řetízku mohli dlouhodobě radovat, je třeba dobrá péče. Když se zapotíte, stačí řetízek otřít, dále kvůli křehkosti nedoporučujeme s nim spát.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 42 cm. Šířka 1 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. . . . . Oblíbený a akční výrobek Stříbrný řetízek STRUNKA broušený osmihran jde pořídit ještě tady u nás v oblíbené rubrice šperky! Získejte vyjímečné kusy ve zmiňované rubrice za výhodné peníze! Známá značka Bealio má na skladě top produkty. za akční ceny! A to je teprve začátek! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás také více kousků od dodavatele Bealio. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Exkluzivní výrobek Stříbrný řetízek STRUNKA broušený od dodavatele s dlouholetou historií Bealio jednoduše můžete získat zrovna dneska se slevou! Akční ceny od 590 Kč.