Stříbrný řetízek STRUNKA broušená Délka řetízku: 42 cm

Elegantní řetízek pro dívky a ženy. Vhodný ke každému přívěsku nebo i k samostatnému nošení. Můžete se těšit z... více informací »
Stříbrný řetízek STRUNKA broušená Délka řetízku: 42 cm
Značka: Bealio
930 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní řetízek pro dívky a ženy. Vhodný ke každému přívěsku nebo i k samostatnému nošení. Můžete se těšit z...

Elegantní řetízek pro dívky a ženy. Vhodný ke každému přívěsku nebo i k samostatnému nošení. Můžete se těšit z diamantového vybroušení celého povrchu řetízku.

Strunky jsou velmi oblíbené elegantní přívěskové řetízky. Vynikají lesklem a jemným čistým rovnoměrným vzhledem. Abyste se z tohoto řetízku mohli dlouhodobě radovat, je třeba dobrá péče. Když se zapotíte, stačí řetízek otřít, dále kvůli křehkosti nedoporučujeme s nim spát.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 42 cm. Šířka 1 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. . . . .
Tento designový výrobek Stříbrný řetízek STRUNKA broušená Délka řetízku: je k získání bezprostředně na stránkách v oblíbené kategorii šperky! Mrkněte na podobné produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od výrobce Bealio. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Stříbrný řetízek STRUNKA broušená s pečetí kvality od značky Bealio snadno seženete nyní za zcela nejnižší cenu! Pouze nyní za 930 Kč.