Stříbrný řetízek STRUNKA broušená celá Délka řetízku: 42 cm

Elegantní řetízek pro dívky a ženy. Strunka je po celé své délce pravidelně vybroušena diamantovým brusem. Vhodný ke každému... více informací »
Stříbrný řetízek STRUNKA broušená celá Délka řetízku: 42 cm
Značka: Bealio
690 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní řetízek pro dívky a ženy. Strunka je po celé své délce pravidelně vybroušena diamantovým brusem. Vhodný ke každému...

Elegantní řetízek pro dívky a ženy. Strunka je po celé své délce pravidelně vybroušena diamantovým brusem. Vhodný ke každému přívěsku nebo i k samostatnému nošení

Strunky jsou velmi oblíbené elegantní přívěskové řetízky. Vynikají lesklem a jemným čistým rovnoměrným vzhledem. Abyste se z tohoto řetízku mohli dlouhodobě radovat, je třeba dobrá péče. Když se zapotíte, stačí řetízek otřít, dále kvůli křehkosti nedoporučujeme s nim spát.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 42 cm. Šířka 1 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Broušený. Osazení Bez kamene. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. . . . . Zcela unikátní produkt je k získání přímo tady a teď na našem webu zařazený v kategorii šperky! Nyní koupíte kvalitní kousky z této známé rubriky za parádní cenu. To není vše, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte na více kvalitních produktů od dodavatele Bealio. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento exkluzivní produkt Stříbrný řetízek STRUNKA broušená celá Délka řetízku: od známého výrobce Bealio máte možnost dostat zrovna za neuvěřitelně výhodnou cenu. Stojí teď u nás 690 Kč.