Stříbrný řetízek PANCER 050 Délka řetízku: 42 cm

Klasický řetízek, který bude dobrým a spolehlivým kamarádem do deště. Díky své pevnosti se hodí i pro těžší... více informací »
Stříbrný řetízek PANCER 050 Délka řetízku: 42 cm
Značka: Bealio
990 Kč
Ověřit dostupnost
Klasický řetízek, který bude dobrým a spolehlivým kamarádem do deště. Díky své pevnosti se hodí i pro těžší...

Klasický řetízek, který bude dobrým a spolehlivým kamarádem do deště. Díky své pevnosti se hodí i pro těžší přívěsky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 42 cm. Šířka 2 mm. Váha 3,39 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Pro koho Pro děti. . Tento neodolatelný produkt Stříbrný řetízek PANCER 050 Délka řetízku: 42 cm naleznete přímo tu v oblíbené sekci šperky. Najděte si ještě jiné zboží z naší rubriky za skvělou cenu. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce totiž najdete další kousky značky Bealio. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární dodavatel Bealio vám představuje špičkové produkty za akční ceny! Udělejte si radost!

Exkluzivní produkt Stříbrný řetízek PANCER 050 Délka od skvělé a známé značky Bealio lze pořídit zde teď právě za skvělou cenu. Ceny již od 990 Kč.