brilianty-sperky.cz

Stříbrný řetízek na nohu SRDCE

Tento neodolatelný kousek Stříbrný řetízek na nohu od dodavatele s dobrým jménem Bealio máte možnost sehnat momentálně na webu za báječnou cenu! Výhodně za 439 Kč.
Stříbrný řetízek na nohu SRDCE
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
439
Popis produktu

Něžný náhrdelník pro dívky a ženy. Velice populární třpytivý řetízek. Zosobnění romantiky a jemnosti.

Exkluzivní nabídka – máme pro vás připravenou celou soupravu:

  • Náhrdelník
  • Náramek
  • Řetízek na nohu

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka vzoru 3 mm. Váha od 1,62 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Srdce. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Délka řetízku 24+3 cm. .