Stříbrný řetízek BRILL-ANKER 1,5 mm YELLOW Délka řetízku: 45 cm

Tento diskontní kus Stříbrný řetízek BRILL-ANKER 1,5 mm YELLOW Délka od značky s dlouholetou tradicí Bealio jednoduše můžete pořídit tady a teď za akční cenu. V akci za cenu 420 Kč.
Stříbrný řetízek BRILL-ANKER 1
Značka: Bealio
420 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Luxusní třpytivý řetízek pro dívky a ženy, se kterým budete hvězdou večera i každého dne. Dokonalý třpyt a jas se hodí k luxusním přívěskům nebo si můžete udělat radost a nosit ho někdy minimalisticky i jen tak samotný.

Zlacení Rose – podstata šperku je stříbro v kvalitě 925/1000, zlatou barvu zajišťuje povrchová úprava, která se provádí galvanickým zlacením. Ať se jedná o zlatou barvu Rose (růžové zlato) či Yellow (žluté zlato), tak barva odpovídá klasickým odstínům zlata, které běžně můžete zakoupit. Skvělou zprávou tak je, že zlacené a zlaté šperky můžete navzájem kombinovat, stejně jako můžete kombinovat rhodiované se šperky z bílého zlata. Výhodou zlaceného šperku oproti zlatému je beze sporu nižší cena. Nevýhodou by mohla být možnost opotřebení, zvláště při nešetrném zacházení.

Ostatní parametry: Délka řetízku 50 cm. Šířka 1,5 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Lesklý. Povrch Zlacení Yellow. Osazení Bez kamene. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. . . .