Stříbrný řetízek BRILL-ANKER 1,5 mm Délka řetízku: 40 cm

Luxusní třpytivý řetízek pro dívky a ženy, se kterým budete hvězdou večera i každého dne. Dokonalý třpyt a jas se hodí k... více informací »
Stříbrný řetízek BRILL-ANKER 1
Značka: Bealio
390 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní třpytivý řetízek pro dívky a ženy, se kterým budete hvězdou večera i každého dne. Dokonalý třpyt a jas se hodí k...

Luxusní třpytivý řetízek pro dívky a ženy, se kterým budete hvězdou večera i každého dne. Dokonalý třpyt a jas se hodí k luxusním přívěskům nebo si můžete udělat radost a nosit ho někdy minimalisticky i jen tak samotný.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 40 cm. Šířka 1,8 mm. Váha od 1,35 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. . . Žádaný produkt Stříbrný řetízek BRILL-ANKER 1,5 mm Délka řetízku: 40 naleznete také tady na stránkách zařazený v sekci šperky. Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z této sekce za parádní cenu! Populární výrobce Bealio pro své zákazníky prodává prvotřídní produkty. za rozumné peníze.

Tento levný produkt Stříbrný řetízek BRILL-ANKER 1,5 mm od skvělé značky Bealio máte možnost sehnat u nás teď za super cenu! Akční cena 390 Kč.