Stříbrný řetízek ANKER 3 mm Délka řetízku: 50 cm

Perfektní pevný stříbrný řetízek, který vypadá luxusně v každé chvíli. Ať na těm máte přívěsek, či ho nosíte jen... více informací »
Stříbrný řetízek ANKER 3 mm Délka řetízku: 50 cm
Značka: Bealio
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Perfektní pevný stříbrný řetízek, který vypadá luxusně v každé chvíli. Ať na těm máte přívěsek, či ho nosíte jen...

Perfektní pevný stříbrný řetízek, který vypadá luxusně v každé chvíli. Ať na těm máte přívěsek, či ho nosíte jen tak. Díky své pevnosti se hodí pro větší a těžší přívěsky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 50 cm. Šířka 3 mm. Váha od 7,45g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. . .
Unikátní a oblíbený produkt Stříbrný řetízek ANKER 3 mm Délka řetízku: 50 cm lze koupit právě nyní tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci šperky! Nyní získáte nové kusy z naší rubriky za výprodejovou cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od značky Bealio. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Bealio pro své zákazníky dodává velmi kvalitní zboží. za příznivou cenu.

Tento diskontní produkt Stříbrný řetízek ANKER 3 mm Délka řetízku: 50 značky Bealio najdete online pořád výhodně. V současnosti za 1 499 Kč.