Stříbrný řetízek ANKER 1,5 mm ROSE Délka řetízku: 42 cm

Perfektní pevný stříbrný řetízek, který vypadá luxusně v každé chvíli. Ať na těm máte přívěsek, či ho nosíte jen... více informací »
Stříbrný řetízek ANKER 1
Značka: Bealio
650 Kč
Ověřit dostupnost
Perfektní pevný stříbrný řetízek, který vypadá luxusně v každé chvíli. Ať na těm máte přívěsek, či ho nosíte jen...

Perfektní pevný stříbrný řetízek, který vypadá luxusně v každé chvíli. Ať na těm máte přívěsek, či ho nosíte jen tak. Díky své pevnosti se hodí pro větší a těžší přívěsky.

Zlacení Rose – podstata šperku je stříbro v kvalitě 925/1000, zlatou barvu zajišťuje povrchová úprava, která se provádí galvanickým zlacením. Ať se jedná o zlatou barvu Rose (růžové zlato) či Yellow (žluté zlato), tak barva odpovídá klasickým odstínům zlata, které běžně můžete zakoupit. Skvělou zprávou tak je, že zlacené a zlaté šperky můžete navzájem kombinovat, stejně jako můžete kombinovat rhodiované se šperky z bílého zlata. Výhodou zlaceného šperku oproti zlatému je beze sporu nižší cena. Nevýhodou by mohla být možnost opotřebení, zvláště při nešetrném zacházení.

Ostatní parametry: Délka řetízku 42 cm. Šířka 1,5 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Lesklý. Povrch Zlacení Rose. Osazení Bez kamene. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Pro koho Pro děti. . .

Tento výjimečný produkt Stříbrný řetízek ANKER 1,5 mm ROSE Délka řetízku: od výrobce s mnohaletou tradicí Bealio snadno pořídíte právě teď v nabídce ve výhodné akci. Nabídky od 650 Kč.