Stříbrný řetízek ANKER 1,5 mm Délka řetízku: 36 cm

Perfektní pevný stříbrný řetízek, který vypadá luxusně v každé chvíli. Ať na těm máte přívěsek, či ho nosíte jen... více informací »
Stříbrný řetízek ANKER 1
Značka: Bealio
643 Kč
Ověřit dostupnost
Perfektní pevný stříbrný řetízek, který vypadá luxusně v každé chvíli. Ať na těm máte přívěsek, či ho nosíte jen...

Perfektní pevný stříbrný řetízek, který vypadá luxusně v každé chvíli. Ať na těm máte přívěsek, či ho nosíte jen tak. Díky své pevnosti se hodí pro větší a těžší přívěsky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Délka řetízku 36 cm. Šířka 1,5 mm. Váha od 2,15 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro muže. Pro koho Pro děti. .

Oblíbený a kvalitní produkt Stříbrný řetízek ANKER 1,5 od našeho výrobce Bealio lze sehnat na našich stránkách teď za výprodejovou cenu! Nyní zakoupíte za 643 Kč.