Stříbrný prsten VLNKY Velikost prstenu: 51

Luxusní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Díky své zářivosti přitahuje pohled okolí a dokonalým vytvarováním upoutává... více informací »
Stříbrný prsten VLNKY Velikost prstenu: 51
Značka: Bealio
885 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Díky své zářivosti přitahuje pohled okolí a dokonalým vytvarováním upoutává...

Luxusní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Díky své zářivosti přitahuje pohled okolí a dokonalým vytvarováním upoutává pozornost. Budete se těšit z obdivu svých blízkých.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 51. Šířka vzoru 16 mm. Váha 3,82 g – 4,03 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Vlnky. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. .

Super výrobek Stříbrný prsten VLNKY Velikost prstenu: od skvělé a známé značky Bealio pohodlně pořídíte tady nyní opravdu levně! Aktuálně v akci od 885 Kč.