brilianty-sperky.cz

Stříbrný prsten VLNKY modrý OPÁL Velikost prstenu: 51

Velmi oblíbený výrobek Stříbrný prsten VLNKY modrý OPÁL od populárního výrobce Bealio jednoduše můžete najít v naší aktuální nabídce za skvělou cenu! Nyní pořídíte od 1 259 Kč.
Stříbrný prsten VLNKY modrý OPÁL Velikost prstenu: 61
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
1 259
Popis produktu

Krásný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 51. Šířka vzoru 8 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Elegantní. Motiv Vlnky. Barva Modrá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. .