brilianty-sperky.cz

Stříbrný prsten VLNKY bílý OPÁL Velikost prstenu: 51

Tento neodolatelný výrobek Stříbrný prsten VLNKY bílý OPÁL originál od značky Bealio snadno můžete pořídit tady teď skutečně výhodně. Akční cena od 1 499 Kč.
Stříbrný prsten VLNKY bílý OPÁL Velikost prstenu: 61
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
1 499
Popis produktu

Krásný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 51. Šířka vzoru 12 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Elegantní. Motiv Vlnky. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. .