Stříbrný prsten Velikost prstenu: 54

Nádherný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Perfektně sedí na prstu, skvělý skvost pro výjimečné chvíle i jemnou pracovní... více informací »
Stříbrný prsten Velikost prstenu: 54
Značka: Bealio
810 Kč
Ověřit dostupnost
Nádherný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Perfektně sedí na prstu, skvělý skvost pro výjimečné chvíle i jemnou pracovní...

Nádherný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Perfektně sedí na prstu, skvělý skvost pro výjimečné chvíle i jemnou pracovní okázalost.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 54. Šířka vzoru 12 mm. Váha 2,53 g – 3,65 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Vlnky. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. .
Levný výrobek Stříbrný prsten Velikost prstenu: 54 lze zakoupit bez problémů tady na webu v sekci stříbrné prsteny pro ženy. Získejte vyjímečné výrobky z této populární sekce za nejnižší cenu!

Tento neodolatelný produkt Stříbrný prsten Velikost prstenu: od naší známé značky Bealio jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď za extra cenu! Akční cena 810 Kč.