Stříbrný prsten Velikost prstenu: 53

Exkluzivní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Krásně vymodelovaný mohutný prsten. Perfektně sedí na prstu a září na celý... více informací »
Stříbrný prsten Velikost prstenu: 53
Značka: Bealio
925 Kč
Ověřit dostupnost
Exkluzivní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Krásně vymodelovaný mohutný prsten. Perfektně sedí na prstu a září na celý...

Exkluzivní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Krásně vymodelovaný mohutný prsten. Perfektně sedí na prstu a září na celý svět.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 53. Šířka vzoru 16 mm. Váha od 2,66 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. . Povedený kousek Stříbrný prsten Velikost prstenu: jde koupit zrovna tady u nás v sekci stříbrné prsteny pro ženy! Nyní si můžete vybrat unikátní zboží z naší sekce jednoduše online. Tato značka Bealio pro své zákazníky nabízí prvotřídní produkty .

Tento velmi oblíbený produkt Stříbrný prsten Velikost prstenu: od této skvělé značky Bealio snadno naleznete v naší aktuální nabídce v bezva akci. V současnosti za 925 Kč.