Stříbrný prsten STROM ŽIVOTA bílý Velikost prstenu: 54

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Nádherný model tajuplného symbolu. S tímto prstenem budete prozařovat svět... více informací »
Stříbrný prsten STROM ŽIVOTA bílý Velikost prstenu: 54
Značka: Bealio
1 080 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Nádherný model tajuplného symbolu. S tímto prstenem budete prozařovat svět...

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Nádherný model tajuplného symbolu. S tímto prstenem budete prozařovat svět všedních dní a budete okrasou výjimečných událostí.

Strom života je nádherným symbolem životodárné síly, kterou je příroda obdařena. Strom i pro člověka znázorňuje potřebu zapustit kořeny a to v dobré půdě, kde může čerpat sílu. Jen pevný a zdravý strom vyroste a může druhým poskytnout stín k odpočinku, bezpečné útočiště a svými plody občerstvení a povzbuzení. 

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 54. Šířka vzoru 15 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Strom života. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. . .
Velmi oblíbený produkt Stříbrný prsten STROM ŽIVOTA bílý je k dispozici snadno tady na našich stránkách zařazený v rubrice prsteny výrazné! Podívejte se na akční produkty z této populární sekce za parádní cenu.

Akční a ve slevě výrobek Stříbrný prsten STROM ŽIVOTA bílý Velikost od společnosti s výborným jménem Bealio pohodlně dostanete na našich stránkách teď právě za super cenu! Aktuálně výhodně za 1 080 Kč.