Stříbrný prsten STROM ŽIVOTA barevný Velikost prstenu: 54

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Nádherný model tajuplného symbolu. S tímto prstenem budete prozařovat svět... více informací »
Stříbrný prsten STROM ŽIVOTA barevný Velikost prstenu: 54
Značka: Bealio
1 080 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Nádherný model tajuplného symbolu. S tímto prstenem budete prozařovat svět...

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Nádherný model tajuplného symbolu. S tímto prstenem budete prozařovat svět všedních dní a budete okrasou výjimečných událostí.

Strom života je nádherným symbolem životodárné síly, kterou je příroda obdařena. Strom i pro člověka znázorňuje potřebu zapustit kořeny a to v dobré půdě, kde může čerpat sílu. Jen pevný a zdravý strom vyroste a může druhým poskytnout stín k odpočinku, bezpečné útočiště a svými plody občerstvení a povzbuzení. 

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 54. Šířka vzoru 15 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Strom života. Barva Mix. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. . . Kvalitní a oblíbený produkt Stříbrný prsten STROM ŽIVOTA barevný Velikost prstenu: máte možnost dostat lehce tady u nás v oblíbené kategorii prsteny výrazné. Získejte ještě podobné zboží ze zmíněné sekce za příznivou cenu. Máme toho více, u nás v nabídce najdete více kousků od výrobce Bealio. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Bealio dlouhodobě dodává vynikající produkty ! Přesvědčte se sami!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Stříbrný prsten STROM ŽIVOTA od značky s dlouholetou tradicí Bealio jednoduše naleznete již dnes za mimořádně nízkou cenu. Právě teď za cenu 1 080 Kč.