Stříbrný prsten SRDÍČKO modrý OPÁL Velikost prstenu: 54

Vysoce kvalitní kousek Stříbrný prsten SRDÍČKO modrý od populární značky Bealio pohodlně nakoupíte na našich stránkách za výborné peníze! Právě teď jen za 890 Kč.
Stříbrný prsten SRDÍČKO modrý OPÁL Velikost prstenu: 54
Značka: Bealio
890 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Něžný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 64. Velikost vzoru 9×9 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Srdce. Barva Modrá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. . .