Stříbrný prsten SRDÍČKO bílý OPÁL Velikost prstenu: 54

Zlevněný kus Stříbrný prsten SRDÍČKO bílý OPÁL Velikost prstenu: od dodavatele s dlouholetou historií Bealio lze získat tady nyní ve výprodejové akci! Výhodně za cenu 890 Kč.
Stříbrný prsten SRDÍČKO bílý OPÁL Velikost prstenu: 54
Značka: Bealio
890 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Něžný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 64. Velikost vzoru 9×9 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Srdce. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. . .