Stříbrný prsten SRDÍČKO bílá Velikost prstenu: 46

Něžný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Prsten bude vaší okrasou a radostí. Promění každý den v ten jedinečný! Velikosti... více informací »
Stříbrný prsten SRDÍČKO bílá Velikost prstenu: 46
Značka: Bealio
419 Kč
Ověřit dostupnost
Něžný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Prsten bude vaší okrasou a radostí. Promění každý den v ten jedinečný! Velikosti...

Něžný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Prsten bude vaší okrasou a radostí. Promění každý den v ten jedinečný! Velikosti i pro malé slečny! 🙂

Solitéry jsou díky dominantnímu kamínku jsou zároveň zásnubními prsteny. Dominantní kámen říká její nositelce, že ona je ta pravá a jediná.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 46. Šířka prstenu 5 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ prstenu S kamínky. .

Ve slevě produkt Stříbrný prsten SRDÍČKO bílá Velikost od značky s dlouholetou historií Bealio lze koupit v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu. Akční ceny již od 419 Kč.