Stříbrný prsten SRDÍČKA růžová Velikost prstenu: 44

Něžný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Prsten bude vaší okrasou a radostí. Promění každý den v ten jedinečný! Velikosti... více informací »
Stříbrný prsten SRDÍČKA růžová Velikost prstenu: 44
Značka: Bealio
419 Kč
Ověřit dostupnost
Něžný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Prsten bude vaší okrasou a radostí. Promění každý den v ten jedinečný! Velikosti...

Něžný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Prsten bude vaší okrasou a radostí. Promění každý den v ten jedinečný! Velikosti i pro malé slečny! 🙂

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 44. Šířka prstenu 7 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Srdce. Barva Růžová. Pro koho Pro ženy. Pro koho Pro děti. Typ prstenu S kamínky. .

Akční kus Stříbrný prsten SRDÍČKA růžová od spolehlivého výrobce Bealio lze koupit aktuálně na našich stránkách za výhodnou cenu. Výhodně za super cenu 419 Kč.