Stříbrný prsten SOLITÉR zelený OPÁL Velikost prstenu: 51

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší... více informací »
Stříbrný prsten SOLITÉR zelený OPÁL Velikost prstenu: 51
Značka: Bealio
899 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší...

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 51. Šířka vzoru 6 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Kulatý. Barva Zelená. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. . . Nejprodávanější kousek Stříbrný prsten SOLITÉR zelený OPÁL Velikost prstenu: 51 máte možnost najít právě zde na webu v rubrice prsteny s opálem! Nyní můžete koupit ještě další výrobky ve zmiňované sekci za super ceny. Značka Bealio pro své zákazníky dodává špičkové zboží za příznivé ceny.

Výjimečný produkt Stříbrný prsten SOLITÉR zelený OPÁL od top výrobce Bealio jde získat momentálně na webu za výprodejovou cenu! Nabídka od 899 Kč.