Stříbrný prsten SOLITÉR VLNKY Velikost prstenu: 52

Luxusní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Nádherný blyštivý skvost, který je potěchou nosit. Dokonalý a originálně... více informací »
Stříbrný prsten SOLITÉR VLNKY Velikost prstenu: 52
Značka: Bealio
906 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Nádherný blyštivý skvost, který je potěchou nosit. Dokonalý a originálně...

Luxusní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Nádherný blyštivý skvost, který je potěchou nosit. Dokonalý a originálně zpracovaný design. Jedinečně přitažlivý.

Solitéry jsou díky dominantnímu kamínku jsou zároveň zásnubními prsteny. Dominantní kámen říká její nositelce, že ona je ta pravá a jediná.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 52. Šířka vzoru 7 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kulatý. Motiv Vlnky. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. Typ prstenu Zásnubní. Tento kvalitní a levný produkt Stříbrný prsten SOLITÉR VLNKY Velikost prstenu: 52 lze pořídit pohodlně tady a teď na našem webu umístěný v sekci prsteny solitér / zásnubní! Nyní si můžete koupit parádní zboží ve zmiňované rubrice za příznivou cenu! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od značky Bealio. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní kousek Stříbrný prsten SOLITÉR VLNKY Velikost prstenu: od výrobce s dobrým jménem Bealio je k získání právě teď v nabídce opravdu výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 906 Kč.