Stříbrný prsten SOLITÉR Velikost prstenu: 52

Jemný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Krásně zářící zirikony oslní každý pohled a k tomu je prstýnek velmi... více informací »
Stříbrný prsten SOLITÉR Velikost prstenu: 52
Značka: Bealio
678 Kč
Ověřit dostupnost
Jemný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Krásně zářící zirikony oslní každý pohled a k tomu je prstýnek velmi...

Jemný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Krásně září zirikony oslní každý pohled a k tomu je prstýnek velmi příjemný na prstě.

Solitéry jsou díky dominantnímu kamínku jsou zároveň zásnubními prsteny. Dominantní kámen říká její nositelce, že ona je ta pravá a jediná.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 52. Šířka vzoru 7 mm. Váha 3,06 g – 3,27 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kulatý. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. Typ prstenu Zásnubní. Kvalitní a levný produkt lze nakoupit bez problémů na našem webu ve známé sekci stříbrné prsteny pro ženy! Nyní získáte kvalitní produkty z této známé sekce za rozumné peníze! U zákazníků oblíbený výrobce Bealio dlouhodobě poskytuje vynikající produkty za báječnou cenu! A to ještě není vše.

Levný produkt Stříbrný prsten SOLITÉR Velikost prstenu: od skvělé značky Bealio pořídíte právě teď za báječnou cenu. Nyní zakoupíte za 678 Kč.