Stříbrný prsten SOLITÉR Velikost prstenu: 51

Krásný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Překrásně zářivý skvost dodá punc vašemu půvabu. Radujte se a buďte zářívá... více informací »
Stříbrný prsten SOLITÉR Velikost prstenu: 51
Značka: Bealio
675 Kč
Ověřit dostupnost
Krásný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Překrásně zářivý skvost dodá punc vašemu půvabu. Radujte se a buďte zářívá...

Krásný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Překrásně zářivý skvost dodá punc vašemu půvabu. Radujte se a buďte zářívá každý den.

Solitéry jsou díky dominantnímu kamínku jsou zároveň zásnubními prsteny. Dominantní kámen říká její nositelce, že ona je ta pravá a jediná.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 51. Šířka vzoru 9 mm. Váha 2,7 g – 2,86 g. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kulatý. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. Typ prstenu Zásnubní. Tento akční a ve slevě kousek Stříbrný prsten SOLITÉR Velikost můžete koupit teď na stránkách v rubrice stříbrné prsteny pro ženy! Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z této známé rubriky ve výhodné akci.

Tento designový produkt Stříbrný prsten SOLITÉR Velikost od skvělého a známého výrobce Bealio jde pořídit v naší aktuální nabídce za výhodnou cenu. Zrovna nyní za cenu 675 Kč.