Stříbrný prsten SOLITÉR modrý OPÁL Velikost prstenu: 55

Jemný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší... více informací »
Stříbrný prsten SOLITÉR modrý OPÁL Velikost prstenu: 55
Značka: Bealio
659 Kč
Ověřit dostupnost
Jemný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší...

Jemný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 55. Šířka vzoru 6 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Elegantní. Barva Modrá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. . . Kvalitní produkt lze sehnat právě tady u nás ve známé rubrice prsteny s opálem! Nyní získáte ještě podobné výrobky z této kategorie za akční cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Bealio má ve stále nabídkce top výrobky. za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Diskontní produkt Stříbrný prsten SOLITÉR modrý OPÁL Velikost prstenu: od značky s tradicí a dobrou pověstí Bealio můžete koupit nyní extra výhodně. Nabídky již od 659 Kč.