Stříbrný prsten SOLITÉR modrý OPÁL Velikost prstenu: 52

Tento výjimečný produkt Stříbrný prsten SOLITÉR modrý OPÁL od našeho známého výrobce Bealio dostanete již dnes ve výprodejové akci. Výhodně teď u nás za 1 069 Kč.
Stříbrný prsten SOLITÉR modrý OPÁL Velikost prstenu: 52
Značka: Bealio
1 069 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 62. Šířka vzoru 7 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Kulatý. Motiv Elegantní. Barva Modrá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. .