Stříbrný prsten SOLITÉR bílý VLNKY Velikost prstenu: 50

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Vznešený šperk, který dá ten pravý lesk půvabu a ženství. Prsten bude vaší... více informací »
Stříbrný prsten SOLITÉR bílý VLNKY Velikost prstenu: 50
Značka: Bealio
890 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Vznešený šperk, který dá ten pravý lesk půvabu a ženství. Prsten bude vaší...

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Vznešený šperk, který dá ten pravý lesk půvabu a ženství. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Solitéry jsou díky dominantnímu kamínku jsou zároveň zásnubními prsteny. Dominantní kámen říká její nositelce, že ona je ta pravá a jediná.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 50. Šířka vzoru 8 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kulatý. Motiv Elegantní. Motiv Vlnky. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky.

Tento nejprodávanější produkt Stříbrný prsten SOLITÉR bílý VLNKY od výrobce s mnohaletou tradicí Bealio pohodlně získáte tady teď právě za výhodné peníze! Zboží pořídíte teď u nás za 890 Kč.