Stříbrný prsten SOLITÉR bílý Velikost prstenu: 52

Zajímavý produkt Stříbrný prsten SOLITÉR bílý od značky Bealio můžete dostat právě nyní za super peníze. Momentálně k dispozici za 999 Kč.
Stříbrný prsten SOLITÉR bílý Velikost prstenu: 52
Značka: Bealio
999 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Zářivý solitér je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Solitéry jsou díky dominantnímu kamínku jsou zároveň zásnubními prsteny. Dominantní kámen říká její nositelce, že ona je ta pravá a jediná.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 62. Šířka vzoru 7 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kulatý. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. .