Stříbrný prsten SOLITÉR bílý OPÁL Velikost prstenu: 52

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší... více informací »
Stříbrný prsten SOLITÉR bílý OPÁL Velikost prstenu: 52
Značka: Bealio
1 069 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší...

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 52. Šířka vzoru 7 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Kulatý. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. .
Velmi oblíbený kousek Stříbrný prsten SOLITÉR bílý OPÁL Velikost můžete najít zrovna tu v rubrice prsteny s opálem. Získejte zcela nové produkty z naší sekce za výprodejovou cenu. Známý výrobce Bealio dlouhodobě vyrábí top sortiment. za dobrou cenu. U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další skvělé zboží od dodavatele Bealio. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a levný kus Stříbrný prsten SOLITÉR bílý OPÁL Velikost od společnosti Bealio můžete nakoupit zrovna dneska za skvělou cenu! Nyní zakoupíte za 1 069 Kč.