Stříbrný prsten SOLITÉR bílý OPÁL Velikost prstenu: 50

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál fantasticky doplňuje zářivý čirý zirkon. Prsten bude vaší okrasou... více informací »
Stříbrný prsten SOLITÉR bílý OPÁL Velikost prstenu: 50
Značka: Bealio
869 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál fantasticky doplňuje zářivý čirý zirkon. Prsten bude vaší okrasou...

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál fantasticky doplňuje zářivý čirý zirkon. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 50. Šířka vzoru 4 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Kulatý. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. . .

Velmi oblíbený produkt Stříbrný prsten SOLITÉR bílý OPÁL Velikost prstenu: od skvělé značky Bealio můžete sehnat u nás nyní extra výhodně! Zrovna nyní za cenu 869 Kč.