Stříbrný prsten SOLITÉR bílý hranatý Velikost prstenu: 50

Povedený produkt Stříbrný prsten SOLITÉR bílý hranatý Velikost od populární značky Bealio můžete nakoupit v naší internetové nabídce za výhodnou cenu. Právě nyní za 850 Kč.
Stříbrný prsten SOLITÉR bílý hranatý Velikost prstenu: 50
Značka: Bealio
850 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Vznešený šperk, který dá ten pravý lesk půvabu a ženství. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Solitéry jsou díky dominantnímu kamínku jsou zároveň zásnubními prsteny. Dominantní kámen říká její nositelce, že ona je ta pravá a jediná.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 64. Šířka vzoru 6 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Čtverec. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. .