Stříbrný prsten SLZA modrý OPÁL Velikost prstenu: 50

Tento skvělý produkt Stříbrný prsten SLZA modrý OPÁL od společnosti Bealio jde nakoupit právě teď u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za super cenu 1 350 Kč.
Stříbrný prsten SLZA modrý OPÁL Velikost prstenu: 50
Značka: Bealio
1 350 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Něžný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Jedinečná souprava v kombinaci s náušnicemi Stříbrné náušnice SLZA modrý OPÁL.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 62. Šířka prstenu 10 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Kapka. Barva Modrá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. . .