Stříbrný prsten PERLA Velikost prstenu: 50

Jemný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Krásný a jednoduchý prsten pro každodenní nošení a radost. Rhodium je drahý kov,... více informací »
Stříbrný prsten PERLA Velikost prstenu: 50
Značka: Bealio
810 Kč
Ověřit dostupnost
Jemný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Krásný a jednoduchý prsten pro každodenní nošení a radost. Rhodium je drahý kov,...

Jemný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Krásný a jednoduchý prsten pro každodenní nošení a radost.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 50. Šířka vzoru 8 mm. Velikost perly 6,5 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Říční perla. Motiv Elegantní. Motiv Perla. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. Hodně povedený produkt lze nakoupit rovněž tady u nás umístěný v rubrice prsteny výrazné. Nyní můžete získat kvalitní výrobky ve zmíněné kategorii v bezva akci!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Stříbrný prsten PERLA Velikost prstenu: od výrobce s mnohaletou tradicí Bealio můžete nakoupit právě dnes za super cenu. Akční ceny od 810 Kč.