Stříbrný prsten NOBLESNÍ modrý OPÁL Velikost prstenu: 51

Něžný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší... více informací »
Stříbrný prsten NOBLESNÍ modrý OPÁL Velikost prstenu: 51
Značka: Bealio
890 Kč
Ověřit dostupnost
Něžný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší...

Něžný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 51. Šířka prstenu 7 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Kapka. Barva Modrá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. . .

Kvalitní produkt Stříbrný prsten NOBLESNÍ modrý OPÁL Velikost od známé kvalitní značky Bealio najdete tady teď právě za výborné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 890 Kč.