Stříbrný prsten NĚŽNÝ SOLITÉR Velikost prstenu: 55

Něžný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Nádherný blyštivý skvost, který je potěchou nosit. Dokonalý a originálně... více informací »
Stříbrný prsten NĚŽNÝ SOLITÉR Velikost prstenu: 55
Značka: Bealio
566 Kč
Ověřit dostupnost
Něžný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Nádherný blyštivý skvost, který je potěchou nosit. Dokonalý a originálně...

Něžný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Nádherný blyštivý skvost, který je potěchou nosit. Dokonalý a originálně zpracovaný design. Jedinečně přitažlivý.

Solitéry jsou díky dominantnímu kamínku jsou zároveň zásnubními prsteny. Dominantní kámen říká její nositelce, že ona je ta pravá a jediná.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 55. Šířka vzoru 5 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kulatý. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. Typ prstenu Zásnubní. . Hodně povedený produkt dostanete teď tu na stránkách v rubrice prsteny solitér / zásnubní! Pořiďte si akční kusy z této populární rubriky za výborné peníze!

Oblíbený a akční kus Stříbrný prsten NĚŽNÝ SOLITÉR od spolehlivého výrobce Bealio je k dostání právě dnes za skvělou cenu. K sehnání zrovna v akci za 566 Kč.