Stříbrný prsten NEBESKÝ modrý OPÁL Velikost prstenu: 55

Nádherný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Prsten s duhovým opálem bude vaší okrasou při každé příležitosti. Opál -... více informací »
Stříbrný prsten NEBESKÝ modrý OPÁL Velikost prstenu: 55
Značka: Bealio
1 390 Kč
Ověřit dostupnost
Nádherný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Prsten s duhovým opálem bude vaší okrasou při každé příležitosti. Opál -...

Nádherný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Prsten s duhovým opálem bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 55. Šířka vzoru 8 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Elegantní. Barva Modrá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. . . Unikátní a oblíbený produkt Stříbrný prsten NEBESKÝ modrý OPÁL Velikost prstenu: lze pořídit pohodlně tady a teď na našich stránkách v sekci prsteny s opálem! Vyhledejte si akční kusy z naší sekce za outletovou cenu!

Tento vynikající produkt Stříbrný prsten NEBESKÝ modrý OPÁL Velikost prstenu: od značky s dobrým jménem Bealio lze nakoupit právě za mimořádně nízkou cenu! Nabídky od 1 390 Kč.