Stříbrný prsten KRÁLOVSKÝ zelený OPÁL Velikost prstenu: 51

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší... více informací »
Stříbrný prsten KRÁLOVSKÝ zelený OPÁL Velikost prstenu: 51
Značka: Bealio
890 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší...

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 51. Šířka vzoru 9 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Oválný. Motiv Elegantní. Barva Zelená. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. . Kvalitní a velmi žádaný kus Stříbrný prsten KRÁLOVSKÝ zelený pořídíte právě nyní tady na webu v oblíbené kategorii prsteny s opálem! Máme pro vás parádní produkty ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Bealio svým zákazníkům dodává top výrobky za neuvěřitelně výhodné ceny. A to ještě není vše. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! U nás totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele Bealio. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní produkt Stříbrný prsten KRÁLOVSKÝ zelený OPÁL Velikost od skvělého a známého výrobce Bealio pohodlně získáte tady nyní opravdu výhodně. Nabídky od 890 Kč.