Stříbrný prsten KRÁLOVSKÝ safír Velikost prstenu: 54

Nádherný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Bude vám slušet, budete zářit, budete princeznou. Pocítíte "modrou krev" na... více informací »
Stříbrný prsten KRÁLOVSKÝ safír Velikost prstenu: 54
Značka: Bealio
910 Kč
Ověřit dostupnost
Nádherný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Bude vám slušet, budete zářit, budete princeznou. Pocítíte "modrou krev" na...

Nádherný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Bude vám slušet, budete zářit, budete princeznou. Pocítíte „modrou krev“ na vlastní kůži.

K tomuto prstenu speciálně doporučujeme i Královskou stříbrnou soupravu.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 54. Šířka vzoru 13 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Elegantní. Barva Modrá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. . .

Oblíbený a akční kousek Stříbrný prsten KRÁLOVSKÝ safír Velikost prstenu: od výrobce se skvělou pověstí Bealio lze nakoupit na našich stránkách teď právě napořád výhodně. Nyní za akční cenu 910 Kč.