Stříbrný prsten KRÁLOVSKÝ bílý Velikost prstenu: 54

Nádherný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Bude vám slušet, budete zářit, budete princeznou. Pocítíte "modrou krev" na... více informací »
Stříbrný prsten KRÁLOVSKÝ bílý Velikost prstenu: 54
Značka: Bealio
810 Kč
Ověřit dostupnost
Nádherný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Bude vám slušet, budete zářit, budete princeznou. Pocítíte "modrou krev" na...

Nádherný stříbrný prsten pro dívky a ženy. Bude vám slušet, budete zářit, budete princeznou. Pocítíte „modrou krev“ na vlastní kůži.

K tomuto prstenu speciálně doporučujeme i Královskou stříbrnou soupravu.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 54. Šířka vzoru 13 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. . . Super výrobek Stříbrný prsten KRÁLOVSKÝ bílý Velikost prstenu: 54 jde získat také na našich stránkách zařazený v sekci prsteny výrazné! Nyní koupíte podobné výrobky ve zmíněné rubrice za báječnou cenu! To ale ovšem není vše, máme toho více. Mrkněte na další vybrané produkty od výrobce Bealio. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Bealio pro své zákazníky nabízí špičkové zboží !

Výjimečný a žádaný výrobek Stříbrný prsten KRÁLOVSKÝ bílý Velikost prstenu: od skvělého výrobce Bealio máte možnost najít ještě dnes za super peníze! Nyní zakoupíte za 810 Kč.