Stříbrný prsten KRÁLOVSKÝ bílý OPÁL Velikost prstenu: 51

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší... více informací »
Stříbrný prsten KRÁLOVSKÝ bílý OPÁL Velikost prstenu: 51
Značka: Bealio
890 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší...

Elegantní stříbrný prsten pro dívky a ženy. Duhový opál je fantasticky doplněný zářivými čirými zirkony. Prsten bude vaší okrasou při každé příležitosti.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Velikost prstenu 51. Šířka vzoru 9 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Oválný. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ prstenu S kamínky. . Tento designový produkt Stříbrný prsten KRÁLOVSKÝ bílý OPÁL Velikost prstenu: pořídíte v pohodě tu na našem webu v populární sekci prsteny s opálem. Nyní si můžete koupit ještě další výrobky ze zmíněné sekce za outletovou cenu! Značka Bealio pro vás vyrábí vynikající sortiment.! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce ovšem další kousky od značky Bealio. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Často hledaný produkt Stříbrný prsten KRÁLOVSKÝ bílý OPÁL Velikost prstenu: od populární značky Bealio jednoduše seženete nyní za akční cenu! V akci za 890 Kč.